Історія

1904

Як все починалось

Перші історичні згадки про Порицьку броварню датуються 1887 роком.

Проте, з огляду на відповідний напис, висічений на камені, що зберігся у підвальному приміщенні броварні, офіційною датою її заснування прийнято вважати 1904 рік.

1904

Граф Тадей Чацький

Волинь в той час входила до складу Речі Посполитої, а  власником броварні був польський  шляхтич Тадей Чацький, якому належали ці землі.

Маєток графів Чацьких знаходився на території нинішнього санаторію-профілакторію «Шахтар».  Пиво, яке варилося в містечку, граф возив навіть до Варшави, де воно користувалося дуже великим попитом.

1922-1939

Нове пиво старого Порицька

Упродовж 1922-1939 років пивзавод носив назву Порицького (відповідно до назви тодішнього містечка Порицьк). Під час Другої світової війни майже все містечко було зруйноване, вціліла лише околиця, з якої й утворилося селище Павлівка.

Як розповідають старожили, броварня тоді не працювала, але німці її не бомбили. Можливо, берегли для себе, адже сподівалися на перемогу. 

1950

Новітня історія пивзаводу

Новітня історія Павлівського пивзаводу розпочалася у 1950-х роках, коли в Іваничівському районі було знайдено великі поклади вугілля і на карті Волині з’явилося  місто Нововолинськ. 

4 грудня 1995 року підприємство було приватизоване зі створенням ВАТ «Павлівський пивоварний завод». В 1958 році завод реконструювали, встановивши в цехах нове сучасне обладнання.

1996-2000

Йоданка Павлівська

1996 рік знаменується початком виробництва нової продуктової лінійки «Йоданка Павлівська». Це стало принципово новим щаблем у розвитку компанії.

У 2002 році керівництво підприємства прийняло рішення про реорганізацію структури – на базі акціонерного товариства було організовано три підприємства з обмеженою відповідальністю.

2017-2018

Початок. Перезавантаження

Створення нової айдентики бренду “Йоданка Павлівська”. Було створено  та запущено новий, сучасний, цікавий сайт мінеральної води.

Створення унікального напою, першої української пивовіци “Павлівський пивний дар”.

image